Kroužky 2017/2018

 SEZNAM KROUŽKŮ 2017/2018

PŘIHLÁŠKA DO KURZŮ KE STAŽENÍ ZDE: Přihláška na kurzy 2017/2018

AKTUALIZACE PROBÍHÁ KAŽDÝ DEN! 

Jelikož někteří z našich lektorů studují a nevědí rozvrhy, budou některé kurzy vypsány až lektoři obdrží rozvrhy a budou vědět přesný čas kurzu. Sledujte proto rozpis a vyčkejte prosím na vypsání kurzu o který máte zájem. Přihlášky na nevypsané kurzy nepřijímáme.

Připravujeme: MODELÁŘ, LEGO, MAŽORETKY, TRAMPOLÍNKY, ZUMBU a další….

PONDĚLÍ

8:30 – 12:00     PŘEDŠKOLÁČCI         P       MDDM

12:30 – 15:30    KLUBKO                             Š       MDDM    obsazeno

13:30 – 15:00    KERAMIKA (Alena)                       Š       MDDM   obsazeno

13:30 – 15:00    VÝTVARNÝ (Klára)                        Š       MDDM  obsazeno

15:30 – 17:00    KERAMIKA (Alena)                        Š       MDDM

15:30 – 17:00    VÝTVARNÝ (Vlasta) od 10 let    Š       MDDM

15:30 – 16:30   ZUMBIČKA (Sára) 3-6 let               P          MDDM obsazeno

16:30 – 18:00   DANCE (Sára) 6+                            Š          MDDM   obsazeno

17:00 – 18:00    SOUTĚŽNÍ TANEČ. TÝM (Denisa) 6-8 let    P,Š      MŠ ROSA

17:00 – 18:00    ŠERM – POKROČILÍ (Honza)      Š       INTERNÁT SZŠ

17:00 – 18:00    TRAMPOLÍNKY (Veronika) 3-6              Fakulta Papouch  obsazeno

18:00 – 19:00    TRAMPOLÍNKY (Veronika) 3-6     P          Fakulta Papouch

18:00 – 19:30    SOUTĚŽNÍ TANEČ. TÝM (Denisa) 8+ let   Š      MŠ ROSA

ÚTERÝ

8:30 – 12:00     PŘEDŠKOLÁČCI       P       MDDM

12:30 – 15:30    KLUBKO                               Š       MDDM   obsazeno

13:30 – 15:00    KERAMIKA (Ivana)                       Š       MDDM   obsazeno

14:00 – 15:30    KERAMIKA NV (Klára)                Š        ZŠ NA VÝSLUNÍ  obsazeno

15:00 – 16:00    BADMINTON (Matějod 7 let   Š        TĚLOCVIČNA U KARLA

15:30 – 17:00    KERAMIKA (Alena)                        Š        MDDM

16:00 – 17:00   LEGO (Kuba)  od 10 let                Š       MDDM  obsazeno

16:00 – 17:00    BADMINTON (Matějod 10 let Š       TĚLOCVIČNA U KARLA   obsazeno

16:00 – 17:00    FLOW ARTS (Tomáš)  8-18 let    Š        FREE TIME ACADEMY

16:30 – 17:30    ZUMBA (Sára) 6-10 let                    Š          MDDM

17:00 – 18:30    MODELÁŘ (Kuba)  od 10 let           Š       MDDM  obsazeno

17:00 – 18:30    TANEČNÍ PŘÍPRAVKA 3-6 let               Fakulta Papouch   obsazeno

17:00 – 18:15      MAŽORETKY  5 – 8 let                P,Š      MŠ ROSA

17:30 – 18:30     ZUMBA (Sára) 10+                          Š          MDDM

18:30 – 20:00      MAŽORETKY  8-12 let                Š      MŠ ROSA

STŘEDA

8:30 – 12:00     PŘEDŠKOLÁČCI     P        MDDM

12:30 – 15:30    KLUBKO                          Š        MDDM   obsazeno

13:30 – 15:00    KERAMIKA (Ivana)                        Š          MDDM   obsazeno

15:00 – 16:30    KERAMIKA NV (Alice)               Š        ZŠ NA VÝSLUNÍ obsazeno

15:30 – 17:00    KERAMIKA (Ivana)                     Š        MDDM

15:30 – 16:30   TRAMPOLÍNKY (Míša) 6+              Fakulta Papouch

16:30 – 17:30    TRAMPOLÍNKY (Míša) 6+    P          Fakulta Papouch

17:00 – 18:00    SOUTĚŽNÍ TANEČ. TÝM (Denisa) 6-8 let    P,Š      MŠ ROSA

18:00 – 19:30    SOUTĚŽNÍ TANEČ. TÝM (Denisa) 8+ let   Š      MŠ ROSA

ČTVRTEK

8:30 – 12:00     PŘEDŠKOLÁČCI    P         MDDM

12:30 – 15:30    KLUBKO                          Š         MDDM   obsazeno

13:30 – 15:00    KERAMIKA (Vlasta)                   Š         MDDM    obsazeno

14:00 – 15:00   PŘÍRODOVĚDNÝ (Líba)                Š        MDDM  obsazeno

15:00 – 16:00    JÓGA (Míša)                                 Š         MDDM  obsazeno

15:00 – 16:00    VŠESTRANNÝ SPORTOVNÍ KLUB (Jakub)  Š    ZŠ ST. BOLESLAV

15:30 – 17:00    KERAMIKA (Ivana)                     Š         MDDM

16:00 – 17:30    FOTOKURZ (Anička)                    Š        MDDM

16:00 – 17:30    SOUTĚŽNÍ TANEČ. TÝM – kondička    P,Š     GYMNÁZIUM

17:00 – 18:00    FLOW ARTS (Tomáš)  8-18 let    Š        FREE TIME ACADEMY

17:00 – 18:15      MAŽORETKY  5 – 8 let                P,Š      MŠ ROSA

18:30 – 20:00    MAŽORETKY 8 – 12 let                P,Š      MŠ ROSA

PÁTEK

12:30 – 15:30    KLUBKO                            Š         MDDM    obsazeno

13:00 – 14:00    KERAMIKA PŘEDŠ. (Alena)        P         MDDM  obsazeno

13:00 – 14:30    VÝTVARNÝ (Klára)                        Š         MDDM

14:00 – 15:00    BADMINTON (Matějod 7 let    Š          TĚLOCVIČNA U KARLA obsazeno

14:30 – 16:00    KERAMIKA (Alena)                        Š         MDDM

15:00 – 16:00    BADMINTON (Matějod 10 let  Š        TĚLOCVIČNA U KARLA   obsazeno

 

P – předškolní děti,  Š- školní děti

mddmbrandys1@seznam.cz K.Jurčíková 732 410 323
mddmbrandys2@seznam.cz M.Prosová 778 545 661