Kroužky 2019/2020

P…PŘEDŠKOLNÍ DĚTI; Š…ŠKOLNÍ DĚTI 

PŘIPRAVUJEME : Dance pro školní i předškolní děti, povede Sára Žabová 

 Pro přihlášení dodejte podepsanou přihlášku (je možné zaslat sken, NE FOTO) osobně nebo na mddmbrandys1@seznam.cz.

REZEVACE NEDĚLÁME.

Seznam kurzů ke stažení v PDF: kurzy 2019/2020

PONDĚLÍ

8:15 – 12:00                       KLUBÍČKO (Pavla+Veronika)                               P            MDDM  

12:30 – 15:30                     KLUBKO (Iveta)                                                         Š            MDDM  

13:30 – 15:00                     KERAMIKA (Ivana)                                                  Š            MDDM  

14.00 – 15:30                     VÝTVARNÝ (Klára)                                                   Š            MDDM  

14:00 – 15.30                   DRAMAŤÁK (Lucka)                                                 Š            ZŠ NA VÝSLUNÍ

14:00 – 15:00                   SQUASH (Veronika)                                                  Š            SQUASH ST.BOLESLAV

15:00 – 16:00                   SQUASH (Veronika)                                                  Š            SQUASH ST.BOLESLAV

15:15 – 16:30                    VAŘENÍ (Míša)               od 9 let                              Š            ZŠ ST.BOLESLAV

15:30 – 17:00                     KERAMIKA (Ivana)                                                  Š            MDDM

17:00 – 18:00                   SOUTĚŽNÍ TANEČNÍ 5-8 let (Denisa)                 P,Š         MŠ ROSA

17:00 – 18:30                   LEGO 6-10 let   (Kuba)                                              Š            MDDM

18:00 – 19:30                   SOUTĚŽNÍ TANEČNÍ od 8 let(Denisa)                 Š            MŠ ROSA

ÚTERÝ

8:15 – 12:00                       KLUBÍČKO (Pavla)  + joga                                      P            MDDM  

12:30 – 15:30                     KLUBKO (Iveta)                                                         Š            MDDM  

13:30 – 15:00                     KERAMIKA (Alena)                                                   Š            MDDM  

14:00 – 15:30                     KERAMIKA NV (Klára)                                            Š            ZŠ NA VÝSLUNÍ  

14:00 – 15:30                   MLADÝ BADATEL (od 9 let) Líba                           Š            MDDM  

15:00 – 16:00                    BADMINTON (Matěj) od 7 let                                  Š           TĚLOCVIČNA U KARLA  

15:00 – 16:00                    SPORTOVKY   (Veronika)                                         Š            TĚLOCVIČNA ZŠ ST.B.

15:30 – 17:00                     KERAMIKA (Alena)                                                   Š            MDDM

16:00 – 17:00                    BADMINTON (Matěj) od 10 let                               Š              TĚLOCVIČNA U KARLA         

17:00 – 18:30                   TANEČNÍ PŘÍPRAVKA 3-6 let                                P            Volnočasové centrum

17:00 – 18:15                    FLOW ARTS (Tereza) 7 a více let                            Š            ZŠ NA VÝSLUNÍ

17:00 – 18:15                    MAŽORETKY 6-8 let                                                 P,Š         TĚLOCVIČNA U KARLA

18:30 – 20:00                  MAŽORETKY 8-12 let                                                Š            TĚLOCVIČNA U KARLA

STŘEDA

8:15 – 12:00                       KLUBÍČKO (Pavla +Veronika)                               P            MDDM  

12:30 – 15:30                     KLUBKO (Iveta)                                                          Š            MDDM  

13:00 – 14:30                     KERAMIKA NV (Alice)                                             Š       ZŠ NA VÝSLUNÍ – ZMĚNA ČASU 

13:30 – 15:00                     KERAMIKA (Ivana)                                                   Š            MDDM  

13:30 – 15:00                   MLADÝ AJŤÁK (Veronika)                                      Š            MDDM

15:15 – 16:45                    MLADÝ DETEKTIV (Veronika)                              Š            MDDM a okolí

15:30 – 17:00                     KERAMIKA (Ivana)                                                  Š            MDDM

16:00 – 17:00                   DANCE 6-10 let (Bára)                                              Š            MDDM

16:00 – 17:00                    ŠERM PŘÍPRAVKA 6-9 let (Honza)                       Š           TĚLOCVIČNA ZŠ ST.B.

17:00 – 18:00                   DANCE 10 a více (Bára)                                             Š            MDDM

17:00 – 18:00                   SOUTĚŽNÍ TANEČNÍ 5 -8 let(Denisa)                 P,Š         MŠ ROSA

17:00  -18:30                    MODELÁŘ  od 10 let (Kuba)                                   Š            MDDM

17:00  -18:30                    MAŽORETKY MINI 4-5 let                                   P              ZŠ NA VÝSLUNÍ

17:00  -18:30                    MAŽORETKY SÓLA A DUA                                   Š             ZŠ NA VÝSLUNÍ

18:00 – 19:30                   SOUTĚŽNÍ TANEČNÍ od 8 let (Denisa)              Š            MŠ ROSA

ČTVRTEK

8:15 – 12:00                       KLUBÍČKO (Pavla) + joga                                       P            MDDM  

12:30 – 15:30                     KLUBKO (Iveta)                                                          Š            MDDM  

13:30 – 15:00                     KERAMIKA       (Ivana)                                             Š            MDDM

15:00 – 16:00                    SPORTOVKY    (Veronika)                                       Š            TĚLOCVIČNA ZŠ ST.B.

15:00 – 16:00                    JÓGA (Míša)                                                                Š            MDDM  

15:30 – 17:00                     KERAMIKA  (Ivana)                                                 Š            MDDM

15.30 – 17:00                     ZÁBAVNÉ TVOŘENÍ (Vlasta) od 10 let                Š            MDDM

16:10 – 17:10                    BUBNY (Štěpánka) od 5 let                                      Š             MDDM

16:30 – 18.00                   SOUTĚŽNÍ TANEČNÍ kondička(Denisa)            P,Š         Gymnázium  

17:00 – 18:00                   FLOW ARTS (Tomáš) 8-18 let                                 Š          Volnočasové centrum

17:00  -18:00                    BADMINTON (Matěj) pokročilí                              Š           MŠ ROSA

17:00 – 18:15                    MAŽORETKY 6-8 let                                                 P,Š         TĚLOCVIČNA U KARLA

18:00 – 19:00                   BADMINTON (Matěj) začátečníci                           Š           MŠ ROSA

18:30 – 20:00                  MAŽORETKY 8-12 let                                                Š            TĚLOCVIČNA U KARLA

PÁTEK

12:30 – 15:30                     KLUBKO (Iveta)                                                         Š            MDDM  

13:00 – 14:00                    KERAMIKA PŘEDŠ. (Alena)                                   P            MDDM  

13:00 – 14:30                   KERAMIKA NV (Jana)                                             Š            ZŠ NA VÝSLUNÍ  

13:30 – 15:00                     VÝTVARNÝ (Klára)                                                   Š            MDDM

13.30 – 15.00                   DESKOVÉ HRY (Veronika)                                     Š            MDDM

14:30 – 16:00                    KERAMIKA (Alena)                                                   Š            MDDM

15:00 – 16:00                   BADMINTON (pokročilí) Matěj                             Š            U Karla  

15:30 – 16.:30                   ZUMBIČKA (Sára) 3-6 let                                         P           MDDM

16:00 – 17:00                   BADMINTON (začátečníci) Matěj                         Š            U Karla  

16:30 – 17:30                    ZUMBA (Sára) 6-12 let                                              Š             MDDM

PRIHLASKA-20192020