Kroužky 2018/2019

Připravujeme pro Vás nabídku na nový školní rok. Program bude koncem srpna a během září aktualizován.

Š …..ŠKOLNÍ DĚTI,    P ….. PŘEDŠKOLNÍ DĚTI

PONDĚLÍ

8:30 – 12:00                    KLUBÍČKO (Veronika)                                          P            MDDM

12:30 – 15:30                  KLUBKO (Iveta)                                                       Š            MDDM

13:30 – 15:00                  KERAMIKA (Alena)                                                Š            MDDM

13:30 – 15:00                  VÝTVARNÝ (Klára)                                                 Š            MDDM

15:30 – 17:00                  KERAMIKA (Alena)                                                Š            MDDM

17:00 – 18.30                  LEGO (Kuba) 6-10 let                                             Š             MDDM

17:00 – 18:00                 SOUTĚŽNÍ TANEČNÍ 6-8 let                              P,Š        MŠ ROSA

17:00 – 18:00                 ŠERM  průprava (Honza) +7 let                          Š            ZŠ Na Výsluní

18:00 – 19:30                 SOUTĚŽNÍ TANEČNÍ od 8 let                             Š            MŠ ROSA

 

ÚTERÝ

8:30 – 12:00                    KLUBÍČKO (Veronika)  + joga                            P            MDDM

12:30 – 15:30                  KLUBKO (Iveta)                                                       Š            MDDM

13:30 – 15:00                  KERAMIKA (Ivana)                                                Š            MDDM

14:00 – 15:30                  KERAMIKA NV (Klára)                                         Š            ZŠ NA VÝSLUNÍ

15:00 – 16:00                  BADMINTON (Matěj) od 7 let                             Š            TĚLOCVIČNA U KARLA

15:00 – 16:00                  SPORT a Fitness od 7 let (Blanka)                      Š            TĚLOCVIČNA ZŠ ST.B.

15:30 – 17:00                  KERAMIKA (Alena)                                                Š            MDDM

16:00 – 17:00                 FLOW ARTS (Tomáš) 8-18 let                             Š            Free time academy ZAČÁTEČNÍCI +pokr.

16:00 – 17:00                  BADMINTON (Matěj) od 10 let pokročilí         Š            TĚLOCVIČNA U KARLA

17:00 – 18:30                 TANEČNÍ PŘÍPRAVKA 3-6 let                            Fakulta Papouch  

17:00 – 18:30                  MODELÁŘ (Kuba) od 10 let                                 Š           MDDM

17:00 – 18:15                 MAŽORETKY 6-8 let                                               Š        MŠ Rosa

18:30 – 20:00                MAŽORETKY 8-12 let                                             Š            MŠ ROSA

 

STŘEDA

8:30 – 12:00                    KLUBÍČKO (Veronika)                                          P            MDDM

12:30 – 15:30                  KLUBKO (Iveta)                                                       Š            MDDM

13:30 – 15:00                  KERAMIKA (Ivana)                                                Š            MDDM

15:00 – 16:30                  KERAMIKA NV (Alice)                                          Š            ZŠ NA VÝSLUNÍ

15:30 – 17:00                  KERAMIKA (Ivana)                                                Š            MDDM

15:15  – 16:15                   TANEČNÍ (Zuzka) 4-6 let průprava na Zumbu   P        MDDM

15:30 – 17:00                  KERAMIKA (Ivana)                                                Š            MDDM

16.00 – 17:30                  ZÁBAVNÉ TVOŘENÍ (Vlasta) od 10 let             Š             MDDM

16:00 – 17:00                  TRAMPOLÍNKY (Míša) 6 – 10 let                       Š           PAPOUCH

16:15  –  17:15                   STREET DANCE (Zuzka) od 6 let                        Š           MDDM

17:00 – 18:00                   TAMPOLÍNKY (Míša)  10-15 let                          Š           PAPOUCH

18:00 – 19:30                 SOUTĚŽNÍ TANEČNÍ od 8 let                             Š            MŠ ROSA

 

ČTVRTEK

8:30 – 12:00                    KLUBÍČKO (Veronika) + joga                             P            MDDM

12:30 – 15:30                  KLUBKO (Iveta)                                                       Š            MDDM

13:30 – 15:00                  KERAMIKA     (Ivana)                                            Š            MDDM

14:00 – 15:30                 HRAVÁ VĚDA (od 9 let) Líba                                Š            MDDM

15:00 – 16:00                  SPORT a Fitness od 7 let   (Martin)                      Š            TĚLOCVIČNA ZŠ ST.B.

15:00 – 16:00                  JÓGA (Míša)                                                            Š            MDDM

15:30 – 17:00                  KERAMIKA  (Vlasta)                                              Š            MDDM

16:00 – 17:00                  BUBNY (Štěpánka)   od 6 let                               Š           MDDM

16:05 – 17:05                 BŘIŠNÍ TANCE (Jana Naya)                                Š            MDDM

16:30 – 18.00                 SOUTĚŽNÍ TANEČNÍ kondička                         P,Š        Gymnázium (přípravka od 17.00)

17:00 – 18:00                FLOW ARTS (Tomáš) 8-18 let                             Š            Free time academy POKROČILÍ

17:00 – 18:15                 MAŽORETKY 6-8 let                                               Š        MŠ Rosa

18:30 – 20:00                MAŽORETKY 8-12 let                                             Š            MŠ ROSA

 

PÁTEK

12:30 – 15:30                  KLUBKO (Iveta)                                                       Š            MDDM

13:00 – 14:00                  KERAMIKA PŘEDŠ. (Alena)                               P            MDDM

13:00 – 14:30                  VÝTVARNÝ (Klára)                                                 Š            MDDM

13:00 – 14:30                 KERAMIKA NV (Jana)                                          Š            ZŠ NA VÝSLUNÍ

14:30 – 16:00                  KERAMIKA (Alena)                                                Š            MDDM

15:00 – 16:00                  BADMINTON (Matěj)     pokročilí                       Š            TĚLOCVIČNA U KARLA

16:00 – 17:00                  BADMINTON (Matěj)    začátečníci                    Š            TĚLOCVIČNA U KARLA

16:00 – 17:00                  DANCE (Bára)         6-10 LET                               Š            MDDM

17:00 – 18:00                  DANCE (Bára)         10-15 LET                              Š            MDDM

Připravujeme: MODELÁŘE, LEGO a další…..

Klára Jurčíková

 

připravujeme:

KLUBÍČKO – OBSAZENO – možnost zapsat se do náhradníků

Dopolední program pro věkovou kategorii 2,5 až pět let. Děti se mohou těšit na stálý časový harmonogram dne, vzdělávací témata dle Školního vzdělávacího plánu, básničky, písničky, výtvarné tvoření, hudební výchovu, pohybové a taneční aktivity. V průběhu roku se děti věnují logopedické prevenci a grafomotorickému cvičení. Spolu s dětmi poznáváme přírodu a snažíme se být s dětmi co nejvíce venku.

Podmínkou přijetí je vyplněná přihláška.

Je možné přihlásit se i během školního roku, pokud je v některém kurzu volno.

Provoz 8.30 – 12.00 hodin, pondělí až čtvrtek. Děti lze hlásit i na jednotlivé dny. Platba je pololetní. Maximální počet dětí je 12.

KLUBKO

 

Odpolední program pro děti třetích až pátých ročníků, které se neumístily ve Školní družině.

V provozu je pondělí až pátek 12.00 – 15.30 hodin.

Náplní jsou především pohybové činnosti- hry s míčem, soutěže, tanec, výtvarné činnosti-různé výtvarné techniky, seznámení s vědou a technikou-zábavné pokusy, hudební a dramatické činnosti-zpěv, improvizace, práce s fotoaparátem. Maximální počet dětí je 16.

 

Přihláška do kurzů 2018/2019

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Pokud dítě navštěvuje více kurzů, stačí vyplnit pouze jeden souhlas se zpracováním osobních údajů.

Ceník-201819

DOUČOVÁNÍ V PAPOUCHU

 

OD ZÁŘÍ 2018

 

 

Přihlášky budou k dispozici včetně rozpisu začátkem září.

 

 

Přihlášky ke stažení na www.mddmbrandys-boleslav.cz

Bc.Klára Jurčíková, 732 410 323;

reditel@mddmbrandys-boleslav.cz