Příměstské tábory 2021 – s dotací

Příměstské tábory spolufinancované z grantu MPSV

PROSÍME TÁBORY JEŠTĚ NEHRAĎTE. Informace ohledně plateb včas zveřejníme.

Prostřednictvím MAS – Střední Polabí, z. s. čerpáme dotaci na projekt Příměstské tábory DDM, registrační číslo CZ.03.2.65/0.0/0.0/16_047/0009673, prioritní osa OPZ: 2 Sociální začleňování a boj s chudobou (dále jen „projekt“), projekt bude probíhat od 1.10.2018 nejpozději do 30.9.2021

 

Díky tomu Vám můžeme nabídnout příměstské tábory za cenu (950 Kč/týden).  V ceně je stravování, pronájmy, výlet. Pedagogové, vybavení je hrazeno z grantu EU. Podmínkou účasti na táboře je vazba obou rodičů na trh práce.

Tábory jsou určeny pro všechny děti navštěvující ZŠ do 15 let (včetně dětí z přípravných tříd a dětí se sociálním či zdravotním znevýhodněním).

Kapacita jednotlivých turnusů je 18 míst.

Pokud máte zájem, aby se Vaše dítě zúčastnilo příměstského tábora, zašlete nám prosím FORMOU SKENU, NE FOTO!!! vyplněnou a podepsanou (oběma rodiči, pokud žijí ve společné domácnosti) přihlášku – stačí první podepsaná strana, souhlas GDPR, potvrzení o zdravotní způsobilosti  do 25.5. , kopii kartičky pojištěnce , monitorovací list (JEDEN z rodičů) . Potvrzení o zaměstnání je potřeba dodat aktuální a to v rozmezí 15.5.2021 – 20.6.2021  (OBA rodiče), v elektronické podobě na adresu mddmbrandys1@seznam.cz

KAPACITA TÁBORŮ JE OMEZENA, OBSAZENOST JE VIDITELNÁ NA NAŠEM WEBU.

 

Seznam dotovaných táborů (granty)

Přihláška na tábor s dotací

SOUHLAS GDPR

A-priloha-pro-zamestnane-Potvrzení-o-postavení-podpořené-osoby

B priloha pro vzdelavajici se- rekvalifikace Potvrzení o postavení podpo.._

C priloha pro nezaměstnane osoby které aktivně hledají práci

D priloha pro OSVČ

E-Monitorovací-list-podpořené-osoby-verze-6-3-1

F ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ

Posudek_o_zdravotní_způsobilosti_dítěte 

2020_stornopodminky_taboru_a_kurzu

Tábory na Sokolském hřišti

12.-16.7.21 Alvin a Chipmunkové GRANT OBSAZENO Valešová+ Daňková ; 950,-

Pojďte se s námi proměnit na neobyčejné veverky! Budeme zpívat, tancovat, užijeme si spoustu zábavy a třeba se společnými silami za dobrodružstvím dostaneme na ceny Grammy a odneseme si krásnou trofej!

19.-23.7.21 Hledá se Nemo GRANT OBSAZENO Valešová Denisa, Khanová Rozálie; 950,-

Pomozte nám najít společně s Dory a Marlinem maličkého Nema, který se ztratil na širém moři a byl chycen do zajetí akvária. Při cestě za záchranou potkáme spoustu mořských tvorů a užijeme si s nimi spousty zábavy a dobrodružství. 

26.-30.7.21 Příměstský II. GRANT; OBSAZENO Alice Kubálková a Iveta Nývltová; 950,- Klasický příměstský tábor pro děti od 6-ti let. Na děti v tomto týdnu čeká spousta her, soutěží, sportování včetně plavání, výlety na kolech i pěšky. Jako každý rok ve středu vyrazíme na celodenní výlet.

2.-6.8.21 Taneční tábor OBSAZENO  Žabová Sára a Bára, 950,- ; Behěm tohoto tábora si děti vyzkouší několik tanečních stylů od Zumby přes aerobic až po street dance. Kromě tančení nás čeká celotaborová hra o taneční pohár. Čekají nás nejen taneční týmové hry, ale také spousta zábavy.

Tábory v rybářské klubovně na Ostrůvku

12.-16.7.21 Tanec, jóga, beauty GRANT OBSAZENO Žabová Sára a Bára, 950,-  Tábor určeny pro všechny slečny, které si chtějí užít skvělé léto. Čeká nás jóga, tančení a samozřejmě parádění. Vyrobíme si vlastní pleťové masky, postaráme se o manikúru a další holčičí věci. Během tábora budeme hrát také týmové hry při kterým budeme sbírat body do celotáborovky.

19.-23.7.21 Příměstský I. GRANT OBSAZENO Alice Kubálková a Iveta Nývltová; 950,-

Klasický příměstský tábor pro děti od 6-ti let. Na děti v tomto týdnu čeká spousta her, soutěží, sportování včetně plavání, výlety na kolech i pěšky. Jako každý rok ve středu vyrazíme na celodenní výlet.

26.-30.7.21 Angličtina hrou – OBSAZENO ; GRANT Markéta a Adéla Ambrožovy; 950,- Celý týden se budete seznamovat s různými anglicky mluvícími zeměmi, plnit týmové úkoly, dozvíte se různé zajímavosti, naučíte nová slovíčka. Pro děti od 6 let. Tábor vedou zkušené lektorky Adéla a Markéta Ambrožovy.

2.-6.8.21 Robinsonův ostrov GRANT OBSAZENO; Sára Schmidová a Míša Krejčová; 950,-

Rád/a jsi sledovala Robinsonův ostrov? A přemýšlíš, jaké by to bylo si to zkusit? Alespoň částečně ti to muže splnit tento tábor. Děti se stanou trosečníky na pustém ostrově, kde budou zažívat plno dobrodružství formou her a soutěží. Rozdělí se do kmenů, ve kterých budou spolupracovat na přežití. 

16.-20.8.21 Olympijské hry GRANT OBSAZENO Sára Schmidová a Míša Krejčová; 950,-

Chcete se hýbat, zacvičit si, zkusit si některé olympijské dovednosti ? Tak to je tento tábor přesně pro Vás. Děti si každý den vyzkouší jiný sport a na konci tábora je čeká samotná Olympiáda.

23.-28.8.21 Pirátské dobrodružství GRANT OBSAZENO Sára Schmidová a Hanka Machová; 950,-

Společně se vydáme na dobrodružnou cestu za pirátským pokladem. Čeká nás tajuplná cesta plná nástrah a dobrodružství. Těšíme se na všechny odvážné a usměvavé děti, které si chtějí užít spousty zábavy.