Představujeme se

Najdete zde informace o dění v našem Domečku, kurzech, výletech i prázdninových aktivitách. Budeme rádi, pokud své připomínky a nápady co vám tu ještě chybí, nebo naopak, co se vám líbí, napsali do komentářů.  
PROČ POŘÁDÁME VÍKENDOVÉ DÍLNY a VÝLETY PRO DĚTI I DOSPĚLÉ ???
Ráda bych se s čtenáři podělila o zkušenost, proč vlastně víkendové dílny a výlety pořádáme.
Když si vzpomenu na své dětství, vždycky si vybavím babičku, dědu, výlety s rodiči na hory, do lesa, a vzpomínám moc ráda. Díky bývalé kolegyni ze školní družiny, Alence Pytlounové, zase znám spoustu cestiček za Starou Boleslaví, kam jsme jezdily s dětmi na cyklovýlety a nyní je využíváme při táborech. V dnešní počítačové době mám pocit, že spousta takových společných aktivit zmizela. Ceny vstupů a dopravy podražily, lidé mají méně času. A právě z těchto důvodů se snažíme, aby měla rodina možnost jet na výlet nebo přijít na výtvarnou dílnu, kde se naučí některou ze zajímavých technik nebo řemesel.

Proč dorazit?

Děti cvičí jemnou motoriku. Učíme je vážit si výrobků, které si vytvoří. Užíváme si společné chvíle s dětmi, děti s rodiči. Zlepšuje se komunikace v rodině. Nikam nespěcháme, ale bavíme se. A co pro rodiče s dětmi chystáme na podzim a zimu? V říjnu proběhne Drakiáda, soutěž o nejkrásnějšího draka, samozřejmě vlastní výroby. Říjnová dílna FIMO šperky, listopadová HEDVÁBÍ a v prosinci se bude zalévat PRYSKYŘICÍ. Další akce, na kterých se podílíme, je Adventní zpívání, Vánoční trhy na zámku, Staročeské Vánoce ve Staré Boleslavi. A tady všude můžete strávit fajn chvíle se svými blízkými, které Vám už nikdo nevezme. Zkuste si udělat chvilku, zastavit se v tom bláznivém čase a aspoň jednou přijít a vyzkoušet si, jak je to vlastně fajn, BÝT SPOLU.
 • Kontaktní informace

 • Image contact info
  • Městský dům dětí a mládeže
   
  • Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
   
  • Dr. Jánského 1458
   
  • +420 732 410 323
     

Youtube kanál MDDM

Navštivte náš video kanál na serveru youtube, kde naleznete videa z našich akcí, více na https://www.youtube.com/user/mddmbb/videos.

Podpora pro děti

Děti cvičí jemnou motoriku. Učíme je vážit si výrobků, které si vytvoří. Užíváme si společné chvíle s dětmi, děti s rodiči. Zlepšuje se komunikace v rodině. Nikam nespěcháme, ale bavíme se.

Facebook

Dům dětí je volnočasové centrum s nabídkou aktivit od nejmenších po dospěláky. Máme pracoviště ve Staré Boleslavi i v Brandýse. Více naleznete https://www.facebook.com/mddmbrandysboleslav/

Zábava dětí je v našem MDDM

Zkuste si udělat chvilku, zastavit se v tom bláznivém čase a aspoň jednou přijít a vyzkoušet si, jak je to vlastně fajn, BÝT SPOLU.