Příměstské tábory 2021 – bez dotace

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY BEZ DOTACE – PROSÍME TÁBORY JEŠTĚ NEHRAĎTE.

Informace ohledně plateb včas zveřejníme.

Kapacita jednotlivých turnusů je 18 míst, pokud není uvedeno jinak, rezervace na tábory NEDĚLÁME!  

Přihlášení je nově  přes systém Domeček … https://mddmbrandys-boleslav.iddm.cz/prihlaseni

Při registraci nezapomeňte potvrdit validační email. Ve chvíli, když zaregistrujete své dítě, můžete je nahlásit na volné termíny, eventuelně jako náhradníka. Pokud máte dítě u nás na kurzu, registrace není potřeba.

Pokud máte zájem, aby se Vaše dítě zúčastnilo příměstského tábora, zašlete nám prosím vygenerovanou a podepsanou přihlášku, souhlas GDPR, kopii potvrzení o zdravotní způsobilosti, kopii kartičky pojištěnce v elektronické podobě.

Dokumenty jsou potřeba zaslat NEJPOZDĚJI DO 25.5.2021, na adresu mddmbrandys1@seznam.cz

ZASLAT SKEN, NE FOTO!!! Jiný formát nebude akceptován.

V ceně je oběd, pitný režim, materiál, výlet, pronájmy kluboven.

Tábory v Domě dětí

12.-16.7.21 Keramický od 10 let, Filová+ Nedvědová; 1.800,- OBSAZENO

Tábor je určen pro děti od 10let, které mají už zkušenosti s keramikou.Jsou pro ně připraveny náročnější témata a techniky. Glazování výrobků probíhá začátkem září.

12.-16.7.21 Výtvarný od 10 let, Prosová Michaela; 1.500,- OBSAZENO

Na tomto táboře se děti budou v kostce věnovat dějinám umění, máme připravené i zábavné hry s výtvarnou tématikou a hlavně se seznámí s různými výtvarnými technikami. Také projdeme některé místní památky a ukážeme si renesanci i baroko v našem městě. Na poslední den tábora jako vždy plánujeme vernisáž s výstavou prací z celého týdne.

19.-23.7.21 Cestujeme Evropou – letem světem; Syrová+Husáková; 1.400,- OBSAZENO

Celý týden budeme cestovat po Evropě (památky, umění, kuchyně, vlajka, sporty, osobnosti, jazyk, tradice, vláda – království, hymna, historie) Každý den budeme dělat výrobek, který bude typický pro daný stát. Zkusíme si uvařit nebo upéct tradiční jídlo dané země. Vše doplníme společnými hrami a sportem.

26.-30.7.21 Polem nepolem ; Nevrlková+Havelcová; 1.400,-  OBSAZENO

Poznáváme naše město a jeho okolí. Tábor zaměřený na pěší výlety do okolí. Každý den se vypravíme na jiné místo, kde budou pro děti připraveny hry, soutěže a výtvarné činnosti. Děti se naučí orientovat v mapě, podle které budou hledat úkoly. Činnosti budou proloženy kvízy, míčovými hrami, koupáním a celodenním výletem.

2.-6.8.21 Výtvarně kreativní „Ahoj moře“ od 10 let; Filová + Nedvědová; 1.600,- 6 MÍST

Tábor je určen pro děti od 10let, které rády tvoří.Pracujeme s různými materiály jako je textil,papír, dřevo…V programu bude i celodenní pobyt v přírodě. Závěrem tábora je námořnická výstava pro rodiče.

9.-13.8.21 Za pokladem cestou necestou poznáváme přírodu; Eva Dynybylová; 1.400,- OBSAZENO

Program v lese: stopování zvěře, poznávání lesních savců i ptáků, šifrovačky, zdokonalování v orientaci v přírodě,  pozorování vodních živočichů v Jizeře. 

Tábory v rybářské klubovně na Ostrůvku

9.-13.8.21 Cestou necestou; Nevrlková+Havelcová; 1.400,-  OBSAZENO

Tábor, ve kterém děti procestují celý svět pomocí zábavných her, soutěží a výtvarných činností. Každý den „navštívíme“ jiný kontinent, poznají zvyky, tradice a kulturu. Činnosti budou proloženy pěšími výlety po okolí, koupáním a celodenním výletem

 

 

MDDM_stornopodminky_taboru_a_kurzu

Posudek_o_zdravotní_způsobilosti_dítěte