Zaměření táborů

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY 

1.-5.7.2019                 Výtvarný                    M.Režová                 DDM                      PTVV 

Děti si vyzkouší různé výtvarné techniky zábavnou formou. Pracují s barvami, papírem, kartonem a s jiným materiálem.

 

8.-12.7.2019               Keramický (od 10 let)        I.Filová,Nedvědová    DDM                           PTKE 

 Modelování a vytváření prostorových a užitkových předmětů z keramické hlíny.

            

8.-12.7.2019               BEAUTY (od 10 let)             M.Prosová   DDM    PTB

Tábor je určený pro mladé slečny, které se zajímají o módu, rády se malují, lakují nehty…budou si zde povídat o nových modních trendech, dělat si účesy, malovat se. Na závěr je v plánu módní přehlídka.

 

15.-19.7.2019             Řemesla (od 10 let)        I.Filová,Nedvědová, Polreichová         DDM          PTRE

Program výtvarně řemeslného tábora: kniha -leporelo na téma Staré Prahy a Jihočeského baroka.Keramika -domovní znamení.Pekařství- pečení chleba.Modrotisk- sítí.Vypalování do dřeva- tác. Košíkářství . Výroba mýdel s přírodninami.Tradiční lidová pouť -dožínky.    

                                                             

22.-26.7.2019             Plavecký                   Nývltová, Kubálková                       Rybářská klubovna     PTPLI. 

Výuka plavání pro začátečníky i pokročilé. V týdnu si děti udělají výlet, budou hrát táborové hry a soutěže. Plavání vyučuje kvalifikovaný lektor. Tábor se koná v Rybářské klubovně na Ostrůvku, plavání dopoledne bazén na Sportcentru.

 

22.-26.7.2019             Léto s tancem II.,                Valešová                            Sokolské hřiště           PTLSTII.      

 Tábor zaměřený na různé taneční styly, choreografie a hry. Ukážeme si, že tanec nemusí být jen dřina v tělocvičně, ale spíše zábava pro všechny, kdo se o to minimálně pokusí.

Dalším zaměřením tábora jsou společenské, zábavné a logické hry, hodinky vaření, celodenní výlet a mnoho dalšího.

    

29.7.-2.8.2019            Plavecký                  Nývltová, Kubálková                       Rybářská klubovna     PTPLII.

Výuka plavání pro začátečníky i pokročilé. V týdnu si děti udělají výlet, budou hrát táborové hry a soutěže. Plavání vyučuje kvalifikovaný lektor. Tábor se koná v Rybářské klubovně na Ostrůvku, plavání dopoledne bazén na Sportcentru.

 

29.7.-2.8.2019            Cesta kolem světa                  Žabová                             Sokolské hřiště           PTCKS

Cesta kolem světa- Celotáborová hra bude zaměřena na poznávání světa, různých zemí, zvyků a tradicí. Zároveň budeme s dětmi nacvičovat celotáborovou choreografii na téma Cesta kolem světa. Pro děti budou připraveny tématické hry. Také si vyzkouší několik tanečních stylů jako je například Zumba, Dance, street dance apod. Pro rodiče bude připravené závěrečné vystoupení.

 

12.-16.8.2019             Film                                             Žabová          Rybářská klubovna     PTF

Celotáborová hra se ponese v duchu filmu. Děti budou rozděleny do skupinek a v průběhu celého tábora budou sbírat „Oscary“.  Pro děti budou připravené hry na téma film. V tomto duchu se ponese i celotáborová choreografie, ve které zazní několik známých filmových skladeb. V průběhu tábora si děti budou moci vyzkoušet různé taneční styly např. Zumba, Aerobic, Street dance nebo Dance.  Pro rodiče bude připravené závěrečné vystoupení.

 

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY S DOTACÍ

1.-5.7.2019       Polabské prázdniny I.     J.Olšová                    Rybářská klubovna    PPI.

Táborová hra Křížem krážem a celý tábor bude zaměřený na seznamování dětí s místem, kde se tábor koná a s jeho okolím, na rozvoj logického myšlení, poznávání přírody, pohybové hry, získávání tábornických dovedností. Každý den budou probíhat hry, kdy se děti budou v těchto oblastech zdokonalovat, chybět nebude výlet a v případě příznivého počasí i koupání. Pokud chcete, aby Vaše dítě prožilo spoustu prázdninových dobrodružství a poznalo nové kamarády, tak ho přihlaste na náš tábor.

 

8.-12.7.2019  Polabské prázdniny II        J.Olšová                    Rybářská klubovna               PPII.

Táborová hra Křížem krážem a celý tábor bude zaměřený na seznamování dětí s místem, kde se tábor koná a s jeho okolím, na rozvoj logického myšlení, poznávání přírody, pohybové hry, získávání tábornických dovedností. Každý den budou probíhat hry, kdy se děti budou v těchto oblastech zdokonalovat, chybět nebude výlet a v případě příznivého počasí i koupání. Pokud chcete, aby Vaše dítě prožilo spoustu prázdninových dobrodružství a poznalo nové kamarády, tak ho přihlaste na náš tábor

 

8.-12.7.2019  Rebelové      S.+ B.Žabová                                  Sokolské hřiště          R19 

RebeLOVE- Tento tábor nese téma podle známého českého muzikálu RebeLové. Na motivy tohoto muzikálu bude vytvořena celotáborová choreografie, ve které zazní známé české písničky. Pro děti je připravená celotáborová hra, která bude probíhat v rámci skupinek. Děti se mohou těšit na různé hry. Také si vyzkouší různé taneční styly od aerobicu, přes street dance až po Zumbu. Poslední den, bude pro rodiče připravené vystoupení dětí.

 

15.-19.7.2019  Hrátky se zvířátky      M.Prosová, Z.Hošková       Rybářská klubovna    HSZ

Tábor je určen dětem ve věku 6 – 15. let.

Celotáborová hra obsahuje hry, soutěže, stopovačky , Kimovky , míčové hry.

Tábor bude zaměřen na ochranu životního prostředí, život zvířat a rostlin, poznávání jejich přirozeného prostředí formou her,

Plánovaný výlet do Poděbrad – vlak, středa- Ekocentrum Huslík.

 

15.-19.7.2019  Léto s tancem I.        D.Valešová, V.Daňková        Sokolské hřiště          LST I.        

 Tábor zaměřený na různé taneční styly, choreografie a hry. Ukážeme si, že tanec nemusí být jen dřina v tělocvičně, ale spíše zábava pro všechny, kdo se o to minimálně pokusí.

Dalším zaměřením tábora jsou společenské, zábavné a logické hry, hodinky vaření, celodenní výlet a mnoho dalšího.

 

22.-26.7.2019  Léto v pohybu      V.Havelcová, P.Synková                     DDM                LVP 

Týden plný kolektivních her a sportů. 

Každý si přijde na své. Budeme malovat, soutěžit, cvičit a poznávat okolí. 

Pokud nám počasí bude přát, většina aktivit se bude odehrávat v přírodě. 

 

29.7.-2.8.2019  Sportovní       I.Nevrlková,M.Benedikt                               DDM               S19

Tábor je určen dětem ve věku 6 – 15. let.

Děti si vyzkouší denně několik druhů sportu, tradičních i netradičních. Na konci týdne bude probíhat olympiáda, za kterou obdrží děti diplom a ceny.

Dále budou probíhat hry, soutěže, kvízy a jiné činnosti. Trávit čas budeme především na hřišti a v lesoparku Houštce.

Plánovaný výlet je na kolech. (Potvrdíme po dohodě s rodiči)

 

9.8.2019 Pojďte děti, budeme si hrát       M.Prosová, P.Synková   DDM                PDBSH

Tábor je určen dětem ve věku 6 – 15. let.

Téma celotáborové hry jsou pohádky, všechny hry, soutěže a ostatní aktivity budou cílené na toto téma. Plánujeme vycházky po okolí, návštěvu lanového centra, míčové hry, hlavolamy, kvízy a další jiné činnosti.

Na středu je plánovaný celodenní výlet.

 

5.-9.8.2019       Křížem krážem světem     M.Benedikt, M.Prosová ml.               Rybářská klubovna   KKS

Tábor je určen dětem ve věku 6 – 15. let.

Celotáborová hra obsahuje hry, soutěže, stopovačky , Kimovky , míčové hry a kvízy zaměřené na téma cestování po celém světe.

Každý den na děti čeká poznávání jedno kontinentu, jeho obyvatel, kultury, zvyků, jídla a všeho co by je mohlo zajímat a to právě formou her a jiných zábavných činností.

Plánovaný celodenní výlet je ve středu.

 

19.-23.8.2019  Angličtina hrou            A.Ambrožová, M.Ambrožová            Rybářská klubovna   AH

Celotáborová hra, na konci týdne vyhlášení bodů, rozdání cen.

Každý den jiná anglicky mluvící země. Dopoledne formou výuky, učení se novým slovíčkům, pracovní listy v týmech na body. Odpoledne zopakování, anglické hry a pohybovky venku. Každý den na tabuli bude viset dětí práce a součet bodů pro tým.