Zaměření táborů

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY s dotací EU

Pokud není uvedeno jinak, tábory jsou určeny pro školáky nebo děti, které nastupují do 1.ročníku Základní školy. Veškeré informace k přihlašování jsou na našem webu v sekci Tábory 2021 s grantem.

V ceně je stravování, program, výlet, pronájmy.

Pedagogové a vybavení je hrazeno z grantu EU.

 

Tábory na Sokolském hřišti

12.-16.7.21 Alvin a Chipmunkové GRANT Valešová+ Daňková ; 950,-

Pojďte se s námi proměnit na neobyčejné veverky! Budeme zpívat, tancovat, užijeme si spoustu zábavy a třeba se společnými silami za dobrodružstvím dostaneme na ceny Grammy a odneseme si krásnou trofej!

19.-23.7.21 Hledá se Nemo GRANT Valešová Denisa, Khanová Rozálie; 950,-

Pomozte nám najít společně s Dory a Marlinem maličkého Nema, který se ztratil na širém moři a byl chycen do zajetí akvária. Při cestě za záchranou potkáme spoustu mořských tvorů a užijeme si s nimi spousty zábavy a dobrodružství. 

26.-30.7.21 Příměstský II. GRANT; Alice Kubálková a Iveta Nývltová; 950,- Klasický příměstský tábor pro děti od 6-ti let. Na děti v tomto týdnu čeká spousta her, soutěží, sportování včetně plavání, výlety na kolech i pěšky. Jako každý rok ve středu vyrazíme na celodenní výlet.

2.-6.8.21 Taneční tábor GRANT ; Žabová Sára a Bára, 950,- ; Behěm tohoto tábora si děti vyzkouší několik tanečních stylů od Zumby přes aerobic až po street dance. Kromě tančení nás čeká celotaborová hra o taneční pohár. Čekají nás nejen taneční týmové hry, ale také spousta zábavy.

Tábory v rybářské klubovně na Ostrůvku

12.-16.7.21 Tanec, jóga, beauty GRANT Žabová Sára a Bára, 950,-  Tábor určeny pro všechny slečny, které si chtějí užít skvělé léto. Čeká nás jóga, tančení a samozřejmě parádění. Vyrobíme si vlastní pleťové masky, postaráme se o manikúru a další holčičí věci. Během tábora budeme hrát také týmové hry při kterým budeme sbírat body do celotáborovky.

19.-23.7.21 Příměstský I. GRANT Alice Kubálková a Iveta Nývltová; 950,-

Klasický příměstský tábor pro děti od 6-ti let. Na děti v tomto týdnu čeká spousta her, soutěží, sportování včetně plavání, výlety na kolech i pěšky. Jako každý rok ve středu vyrazíme na celodenní výlet.

26.-30.7.21 Angličtina hrou; GRANT Markéta a Adéla Ambrožovy; 950,- Celý týden se budete seznamovat s různými anglicky mluvícími zeměmi, plnit týmové úkoly, dozvíte se různé zajímavosti, naučíte nová slovíčka. Pro děti od 6 let. Tábor vedou zkušené lektorky Adéla a Markéta Ambrožovy.

2.-6.8.21 Robinsonův ostrov GRANT; Sára Schmidová a Míša Krejčová; 950,-

Rád/a jsi sledovala Robinsonův ostrov? A přemýšlíš, jaké by to bylo si to zkusit? Alespoň částečně ti to muže splnit tento tábor. Děti se stanou trosečníky na pustém ostrově, kde budou zažívat plno dobrodružství formou her a soutěží. Rozdělí se do kmenů, ve kterých budou spolupracovat na přežití. 

16.-20.8.21 Olympijské hry GRANT Sára Schmidová a Míša Krejčová; 950,-

Chcete se hýbat, zacvičit si, zkusit si některé olympijské dovednosti ? Tak to je tento tábor přesně pro Vás. Děti si každý den vyzkouší jiný sport a na konci tábora je čeká samotná Olympiáda.

23.-28.8.21 Pirátské dobrodružství GRANT Sára Schmidová a Hanka Machová; 950,-

Společně se vydáme na dobrodružnou cestu za pirátským pokladem. Čeká nás tajuplná cesta plná nástrah a dobrodružství. Těšíme se na všechny odvážné a usměvavé děti, které si chtějí užít spousty zábavy.

 

 

PŘÍMĚSTSKÉ BEZ DOTACE

Tábory v Domě dětí

12.-16.7.21 Keramický od 10 let, Filová+ Nedvědová; 1.800,-

Tábor je určen pro děti od 10let, které mají už zkušenosti s keramikou.Jsou pro ně připraveny náročnější témata a techniky. Glazování výrobků probíhá začátkem září.

12.-16.7.21 Výtvarný od 10 let, Prosová Michaela; 1.500,-

Na tomto táboře se děti budou v kostce věnovat dějinám umění, máme připravené i zábavné hry s výtvarnou tématikou a hlavně se seznámí s různými výtvarnými technikami. Také projdeme některé místní památky a ukážeme si renesanci i baroko v našem městě. Na poslední den tábora jako vždy plánujeme vernisáž s výstavou prací z celého týdne.

19.-23.7.21 Cestujeme Evropou – letem světem; Syrová+Husáková; 1.400,-

Celý týden budeme cestovat po Evropě (památky, umění, kuchyně, vlajka, sporty, osobnosti, jazyk, tradice, vláda – království, hymna, historie) Každý den budeme dělat výrobek, který bude typický pro daný stát. Zkusíme si uvařit nebo upéct tradiční jídlo dané země. Vše doplníme společnými hrami a sportem.

26.-30.7.21 Polem nepolem ; Nevrlková+Havelcová; 1.400,-

Poznáváme naše město a jeho okolí. Tábor zaměřený na pěší výlety do okolí. Každý den se vypravíme na jiné místo, kde budou pro děti připraveny hry, soutěže a výtvarné činnosti. Děti se naučí orientovat v mapě, podle které budou hledat úkoly. Činnosti budou proloženy kvízy, míčovými hrami, koupáním a celodenním výletem.

2.-6.8.21 Výtvarně kreativní „Ahoj moře“ od 10 let; Filová + Nedvědová; 1.600,-

Tábor je určen pro děti od 10let, které rády tvoří.Pracujeme s různými materiály jako je textil,papír, dřevo…V programu bude i celodenní pobyt v přírodě. Závěrem tábora je námořnická výstava pro rodiče.

9.-13.8.21 Za pokladem cestou necestou poznáváme přírodu; Eva Dynybylová; 1.400,-

Program v lese: stopování zvěře, poznávání lesních savců i ptáků, šifrovačky, zdokonalování v orientaci v přírodě,  pozorování vodních živočichů v Jizeře. 

Tábory v rybářské klubovně na Ostrůvku

9.-13.8.21 Cestou necestou; Nevrlková+Havelcová; 1.400,-

Tábor, ve kterém děti procestují celý svět pomocí zábavných her, soutěží a výtvarných činností. Každý den „navštívíme“ jiný kontinent, poznají zvyky, tradice a kulturu. Činnosti budou proloženy pěšími výlety po okolí, koupáním a celodenním výletem